Kolo, krása a kultura: Tour of Antalya jako brána do tajů Turecka!

V srdci Antalye se mezi 8. a 11. únorem odehraje něco magického – Tour of Antalya. Nejde jen o cyklistický závod, ale o cestu za kouzlem Turecka, jehož součástí jsou nejen krásné pláže, ale i historie a kultura tohoto fascinujícího regionu.

Cyklistika, kultura a dobyvatelská ducha

Tour of Antalya není jen závod, je to spojení cyklistiky, kultury a dobyvatelského ducha. Soutěžící z 25 týmů, včetně těch ze světového žebříčku, se postaví na startovní čáru, aby nejen závodili, ale také objevili tajemství Turecka.

Kolem Antalye: Výlety V Turecku pro každého

Pro ty, kteří se chtějí zapojit do dobrodružství po skončení závodu, nabízí Turecko širokou škálu výletů. Pojeďte do malebného Manavgatu, kde se setkáte s průzračnými vodopády a rozmanitou flórou. Nebo se vydejte do Alanye, kde se historie setkává s modernitou, a prozkoumejte starověký hrad a úchvatnou pláž Kleopatry.

Cyklistický ráj v Turecku: kempujte a prozkoumejte

Region Manavgat a Alanya nejsou jen cílem cyklistických týmů, ale také ideálním místem pro kempování. Přenocujte pod hvězdami a probuďte se k zářícímu východu slunce nad Středozemním mořem. Cyklisté zde najdou nejen výzvy na silnici, ale také cyklistické stezky vedoucí k historickým památkám a nádherným výhledům.

Podpora pro cyklistický růst: sponzoři a partnerství

Tour of Antalya by nebylo možné bez podpory silných partnerů, jako jsou Akra Hotels, Corendon Airlines, Fraport TAV Antalya Airport a Diana Travel. Tyto značky nejen podporují samotný závod, ale také věří v potenciál cyklistické turistiky v Turecku.

Výzva pro každého: přijďte a objevte Turecko!

Ať už jste cyklista, dobrodruh nebo milovník kultury, Tour of Antalya vám otevře bránu do krásy a tajemství Turecka. Vydejte se na cestu za dobrodružstvím, kulturou a výzvami na kole a objevte, proč Turecko není jen zemí krásných pláží, ale také fascinující historie a pohostinných lidí.


„Tour of Antalya: Kolo, Krása, a Kultura – Společně Objevujeme Tajemství Turecka!“ 🚴

Plaťte v autobuse