paragliding in alanya (1)

Paragliding Alanya

  • Nezapomenutelný skok a let na obloze s kvalifikovanými instruktory nad Alanyí a Kleopatřinou pláží.

Můžete Si Zarezervovat Hned !

Paragliding Alanya Informace

 

Co Vás Čeká?

  • Nezapomenutelný skok a let na obloze s kvalifikovanými instruktory nad Alanyí a Kleopatřinou pláží.

 

Zkuste v životě něco nového. Vítejte na paraglidingu v Alanyi. Skvělý zážitek vznášet se ve vzduchu a unášet se oblohou jako pták. Vezmeme vás na jeden z nejvyšších vrcholů Alanye asi 700 metrů, kde budeme oblečeni ve speciálních postrojích a připraveni na vzlet, let a přistání.

A pak jsme jen pár kroků pryč a… země mizí pod nohama. Z ptačí perspektivy máme výhled na celou Alanyi, pláž, moře. Let trvá cca 25-30 minut a místem měkkého přistání je známá Kleopatřina pláž.

V důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek se může den nebo čas letu posunout. Výlet je ve smíšených skupinách s anglicky, německy a rusky mluvícími instruktory. Letu se může zúčastnit jen osoba s hmotností mezi 20 – 100 kg.

Rezervace termínu je možná na:

Každý den/ bez průvodce

 Co si vzít s sebou?

  • Pohodlné oblečení a sportovní obuv, sluneční brýle, hotovost

V ceně:

  • Klimatizovaný transport z hotelu
  • Pojištění extrémních sportů
  • Profesionální vybavení
  • Individuální instruktor
  • Paragliding
  • Klimatizovaný transport zpět do hotelu

Není zahrnuto v ceně:

  • Fotografie a DVD film z letu

Program

Délka výletu:

1,5 hodiny (samotný let 20 minut)

Recenze od našeho klienta

customer-reviews (1)

Doporučuji cestovní kancelář Holiday in Turkey. Užili jsme si výlet do Side, návštěvu mešity, starobylého města, výlet lodí po řece Manavgat. Obzvláště nás těší služby paní Lenky, která má spoustu skvělých znalostí o Turecku a umí to zprostředkovat hezky a uvolněně.Zájezdy této cestovní kanceláře vřele doporučujeme.

Eva Kalinová

Zarezervovali jsme si pár výletů (Kappadokie, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všechny byly perfektně zorganizované a viděli jsme mnoho zajímavých míst. Průvodci trochu přizpůsobovali výlety našim potřebám (vyhlídka Kappadokie). Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji! Děkuji moc!! (Huseyin & Lenka)

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Skvělá organizace, načasování a celý výlet byl fascinující! Strávili jsme noc v Kappadokii v úžasném hotelu s krásnou čtvrtí. Průvodkyně (Lenka) je zapálená pro Turecko, a proto ji všichni rádi posloucháme. Doporučuji Holiday in Turkey.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potřebujete pomoct ?
Můžete nás kontaktovat.

Ostatní výlety