noční safari s olympijským ohněm (2)

Noční Safari a Oheň Na Olymposu

Večerní výlet džípem do zálivu Olympos, kde se nachází jedno ze skrytých antických měst Olympos. Možnost koupání v mořské zátoce Olympos. Poslední zastávkou bude túra na úpatí kopce, kde na vlastní oči uvidíte oheň stoupající přímo ze země zvaný Chimera a údajně hoří už tisíce let.

Oheň se nachází v nadmořské výšce asi 230 metrů. Výstup trvá cca 30-40 min. Oheň Chiméry je místem, které znají tisíce lidí. Toto místo je také v mytologii považováno za svaté a spojované s bohem ohně Hefaistou.

Můžete Si Zarezervovat Hned !

Noční Safari a Oheň Na Olymposu Informace

 

Co Vás Čeká?

Večerní výlet džípem do zálivu Olympos, kde se nachází jedno ze skrytých antických měst Olympos. Možnost koupání v mořské zátoce Olympos.

Poslední zastávkou bude túra na úpatí kopce, kde na vlastní oči uvidíte oheň stoupající přímo ze země zvaný Chimera a údajně hoří už tisíce let. Oheň se nachází v nadmořské výšce asi 230 metrů. Výstup trvá cca 30-40 min.

Oheň Chiméry je místem, které znají tisíce lidí. Toto místo je také v mytologii považováno za svaté a spojované s bohem ohně Hefaistou.

Výlet se nedoporučuje dětem do 6 let, těhotným ženám a osobám se zdravotním postižením.

Rezervace termínu je možná na následující dny:

Každý den/pouze v mix skupine bez sk/cz průvodce

Co si vzít s sebou?

  • Doklad potvrzující věk dítěte (pas/kopie pasu), hotovost, fotoaparát,
  • Kšiltovka, pohodlná sportovní obuv

V ceně:

  • Doprava džípem z hotelu
  • Extra jednodenní zdravotní pojištění / vlastní klinika /
  • Večere
  • Lístek
  • Zpáteční klimatizovaný transport do hotelu

Není zahrnuto v ceně:

  • Nápoje

Program

Délka výletu:

16:00-22:00

Recenze od našeho klienta

customer-reviews (1)

Doporučuji cestovní kancelář Holiday in Turkey. Užili jsme si výlet do Side, návštěvu mešity, starobylého města, výlet lodí po řece Manavgat. Obzvláště nás těší služby paní Lenky, která má spoustu skvělých znalostí o Turecku a umí to zprostředkovat hezky a uvolněně.Zájezdy této cestovní kanceláře vřele doporučujeme.

Eva Kalinová

Zarezervovali jsme si pár výletů (Kappadokie, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všechny byly perfektně zorganizované a viděli jsme mnoho zajímavých míst. Průvodci trochu přizpůsobovali výlety našim potřebám (vyhlídka Kappadokie). Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji! Děkuji moc!! (Huseyin & Lenka)

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Skvělá organizace, načasování a celý výlet byl fascinující! Strávili jsme noc v Kappadokii v úžasném hotelu s krásnou čtvrtí. Průvodkyně (Lenka) je zapálená pro Turecko, a proto ji všichni rádi posloucháme. Doporučuji Holiday in Turkey.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potřebujete pomoct ?
Můžete nás kontaktovat.

Ostatní výlety