plavání s delfíny (1)

Delfinárium Sealanya – Plavání s delfíny

  • Delfinárium Sealanya se nachází nedaleko Alanye.

Zvuky, které delfín vydává, velmi dobře působí na uklidnění napětí lidského nervového systému. Plavání s delfíny bude pro vás nezapomenutelným zážitkem. Samotné koupání probíhá držením za horní ploutve delfína. Před plaváním si oblečte vestu. Součástí je také mazlení s delfínem a jeho krmení.

Můžete Si Zarezervovat Hned !

Delfinárium Sealanya – Plavání s delfíny Informace

 

Co Vás Čeká?

  • Delfinárium Sealanya se nachází nedaleko Alanye.

Zvuky, které delfín vydává, velmi dobře působí na uklidnění napětí lidského nervového systému. Plavání s delfíny bude pro vás nezapomenutelným zážitkem. Samotné koupání probíhá držením za horní ploutve delfína. Před plaváním si oblečte vestu. Součástí je také mazlení s delfínem a jeho krmení.

Během samotné show, je povoleno filmovat a fotografovat zdarma bez použití blesku!

Při plavání s delfíny je zakázáno fotografovat nebo filmovat. Fotky z plavání fotí pouze profesionální fotograf, u kterého si je pak můžete zakoupit. Pro objednání „plavání s delfíny“ je nutná rezervace (3 dny před) a v tomto případě je třeba pro velký zájem klientů uhradit plnou částku předem. Každý účastník dostane při vstupu do delfinária vstupenku podle své objednávky nebo řemínek na zápěstí například jen na představení/vystoupení nebo na představení/vystoupení + plavání.

Vstupenky a místa pro diváky nejsou očíslovány. Hned po představení následuje plavání s delfíny. Dotčené klienty pozvou instruktoři, poučí a následně se v přilehlých šatnách převlečou do plavek. Plavání s výškou nad 120 cm se může účastnit plavání samostatně.

Děti nižšího vzrůstu se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů (nutno zakoupit plnou vstupenku). Zákaz koupání se týká lidí s tělesným a mentálním postižením a těhotných žen. Individuální plavání je k dispozici pro osoby se zdravotním postižením.

Klienti, kteří se neúčastní plavání, mohou využít volný čas sledováním ostatních nebo zábavou v restauraci. Abyste mohli využít zvýhodněné sazby pro děti, nezapomeňte mít u sebe jejich pasy. Nesprávná informace při rezervaci způsobí zpoždění vstupu do delfinária a následně budete muset zaplatit plnou cenu vstupenky.

Rezervace termínu je možná na následující dny:

5 až 7 dny předem (každý den)

Co si vzít s sebou?

  • Hotovost, fotoaparát, doklad prokazující věk dítěte (pas)
  • Plavky a ručník (pro ty, kteří si koupí plavání s delfínem)

V ceně:

  • Klimatizovaný transport z hotelu
  • Vstupenka na plavání
  • Extra jednodenní zdravotní pojištění / vlastní ambulance /
  • Zpáteční klimatizovaný transport do hotelu

Není zahrnuto v ceně:

  • Focení profesionálním fotografem s delfínem, jedna fotografie v ceně cca 35 €

Program

Délka cesty:

09:00 – 12:00

13:30 – 17:30

Recenze od našeho klienta

customer-reviews (1)

Doporučuji cestovní kancelář Holiday in Turkey. Užili jsme si výlet do Side, návštěvu mešity, starobylého města, výlet lodí po řece Manavgat. Obzvláště nás těší služby paní Lenky, která má spoustu skvělých znalostí o Turecku a umí to zprostředkovat hezky a uvolněně.Zájezdy této cestovní kanceláře vřele doporučujeme.

Eva Kalinová

Zarezervovali jsme si pár výletů (Kappadokie, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všechny byly perfektně zorganizované a viděli jsme mnoho zajímavých míst. Průvodci trochu přizpůsobovali výlety našim potřebám (vyhlídka Kappadokie). Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji! Děkuji moc!! (Huseyin & Lenka)

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Skvělá organizace, načasování a celý výlet byl fascinující! Strávili jsme noc v Kappadokii v úžasném hotelu s krásnou čtvrtí. Průvodkyně (Lenka) je zapálená pro Turecko, a proto ji všichni rádi posloucháme. Doporučuji Holiday in Turkey.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Potřebujete pomoct ?
Můžete nás kontaktovat.

Ostatní výlety