Buggy Quad Výlet

Buggy Quad Výlet

Na tomto výletě budete moci zažít emotivní jízdu na čtyřkolkách nebo v klasických buginách, které znáte z filmu ,Pokud se rozzlobíme, budeme zlí.

Můžete Si Zarezervovat Hned !

Buggy Quad Výlet Informace

Co Vás Čeká ?

Na tomto výletě budete moci zažít emotivní jízdu na čtyřkolkách nebo v klasických buginách, které znáte z filmu ,Pokud se rozzlobíme, budeme zlí. Jezdit můžete za asistence profesionálního řidiče po přírodních horských stezkách v blízkosti řeky. Bude jen na vás, jestli budete chtít jezdit na čtyřkolce nebo buginu, sami nebo ve dvou.

Důležité:

Řídit čtyřkolku mohou lidé od 16 let. Osoby ve věku 7 až 15 let se mohou zúčastnit jízdy pouze jako spolujezdci. Před samotnou jízdou si instruktor otestuje vaše řidičské schopnosti a pokud vás neuzná za způsobilého pro samotnou jízdu, budete si moci zajezdit jen ve dvou s ním. Pro zájemce o čtyřkolky nebo buggy, je vždy nutná samostatná rezervace.

Rezervace termínu je možná na následující dny:

Každý den/pouze v mix skupine bez sk/cz průvodce

Co si vzít s sebou?

  • Pohodlné sportovní oblečení (bude se na vás prášit), pevná obuv
  • Sluneční brýle, šátek na ústa, hotovost, fotoaparát + kamera

V ceně:

  • Klimatizovaný transport z hotelu
  • Přilby
  • Extra jednodenní zdravotní pojištění včetně sportovních rizik / vlastní klinika /
  • Zpáteční klimatizovaný transport do hotelu

Není zahrnuto v ceně:

  • Extra nápoje, DVD film + profesionální fotografie z vaší jízdy

Program

Délka Výletu:

8:30-11:30

13:00–16:00

Samotná jízda trvá přibližně 1,5 hodiny.

Recenze od našeho klienta

customer-reviews (1)

Doporučuji cestovní kancelář Holiday in Turkey. Užili jsme si výlet do Side, návštěvu mešity, starobylého města, výlet lodí po řece Manavgat. Obzvláště nás těší služby paní Lenky, která má spoustu skvělých znalostí o Turecku a umí to zprostředkovat hezky a uvolněně.Zájezdy této cestovní kanceláře vřele doporučujeme.

Eva Kalinová

Zarezervovali jsme si pár výletů (Kappadokie, kaňon Tazi, rafting, kaňon sapadere). Všechny byly perfektně zorganizované a viděli jsme mnoho zajímavých míst. Průvodci trochu přizpůsobovali výlety našim potřebám (vyhlídka Kappadokie). Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji! Děkuji moc!! (Huseyin & Lenka)

Jiří Máčal
customer-reviews (4)

Skvělá organizace, načasování a celý výlet byl fascinující! Strávili jsme noc v Kappadokii v úžasném hotelu s krásnou čtvrtí. Průvodkyně (Lenka) je zapálená pro Turecko, a proto ji všichni rádi posloucháme. Doporučuji Holiday in Turkey.Lenka Navrátilová

Lenka Navrátilová

Zarezervovat hned!

Potřebujete pomoct ?
Můžete nás kontaktovat.

Ostatní výlety