1.000,00 Kč
Zarezervujte ihned

Potápění v Bodrumu

Nehodnoceno
Created with Sketch.

Doba výletu

Created with Sketch.

Typ výletu

Denní

Created with Sketch.

Skupina/ max.počet

Neomezený

Created with Sketch.

Průvodce

Český

Přehled

Potápění v Bodrumu

Potápění v Turecku je určeno pro amatéry i profesionály. Objevte naše potápěčská centra a školy potápění. Potápění v Bodrumu, potápěčské centrum, kurzy PADI a CMAS.

Výlet je určen pro lidi, kteří mají rádi nové výzvy, kteří si chtějí vyzkoušet své dovednosti.  Potápění probíhá u pobřeží a v zátokách, abychom si vybrali ty nejzajímavější místa pro potápění. K dispozici vám bude kvalifikovaný personál s profesionálním potápěčským  vybavením. Na lodi se bude konat výuka potápěčského jazyka a seznámení se s vybavením. Na břehu proběhne ukázka dechového cvičení. Každý z vás bude vybaven kyslíkovou lahví, maskou s trubicí atd. S instruktory sestoupíte v dopoledním bloku pod hladinu v hloubce přibližně 5 metrů. Po obědě bude následovat druhý ponor. Pod hladinou si vychutnáte podmořský svět flóry a fauny. Také uvidíte animace pod vodou! Nikde není  krmení ryb radostnější než tady … Hloubky Egejského moře čekají  na své nové průzkumníky!

Rezervace termínu je možná ve dnech:

Každý den

Délka výletu:

9:00 – 17:00

Průvodce:

– mezinárodní skupiny v anglickém, německém a ruském jazyce

Ceník:

– dospělý  40 € včetně potápění
– dospělý 20 € bez potápění
– dítě  10 € bez potápění

Cena zahrnuje:

  • transfer z hotelu kolem 9:00 hodin
  • profesionální potápěčské vybavení (potápění, maska, trubice, ploutve atd.)
  • 1 ponor pod vodou s instruktorem pro amatéry
  • 2 ponory pro osoby s osvědčením/certifikátem
  • oběd / sendvič
  • extra jednodenní zdravotní pojištění / vlastní klinika /
  • zpáteční klimatizovaná doprava do hotelu kolem 17:00

Na místě / možné zakoupit:

– extra nápoje, profesionální fotografie

Sebou:

– plavky, ručník, sluneční brýle, pokrývka hlavy, opalovací krém, finanční hotovost, kamera + fotoaparát

DŮLEŽITÉ:

Ponor pro amatéry trvá max. 30 minut a 5m do hloubky. Osoby s osvědčením mohou jít do větší hloubky podle své kvalifikace (nutné předložit instruktorovi ke kontrole). Profesionálové mají v ceně zahrnuty 2 ponory. Amatéři si mohou během výletu zakoupit druhý ponor přímo u personálu. Potápění je zakázáno osobám:
v těhotenství, s astmatem, dýchacími potížemi, hypertenzí a nebo osobám pod vlivem alkoholu. Lidé pod vlivem alkoholu nemají nárok na vrácení peněz. Lidé, kteří nosí brýle, se mohou potápět – neexistují kontraindikace (viditelnost pod vodou je mnohem lepší, voda funguje jako čočka). Můžete použít i kontaktní čočky. Doprovodná osoba se může zúčastnit plavby včetně oběda, ale bez potápěčských možností.  Dopručujeme se ponořit do hlubin moře první den po příletu a den před odletem kvůli rychlým změnám tlaku v krátkém časovém období. Výlet se koná ve smíšených mezinárodních skupinách s instruktory hovořícími převážně v AJ, NJ a RJ. Naše potápěčská centra nabízejí kurzy potápění doplněné certifikáty PADI a CMAS. Doporučujeme 3-denní kurzy v ceně  kolem 450 €.

Zobrazit Více

Místo výletu

Created with Sketch.
1.000,00 Kč

Organizuje

Vylety v Turecku

členem od r. 2019

Může se Vám také líbit

Chcete mít aktuální informace

Novinky, akce do Vašeho e-mailu

*Nikdy neposíláme spam