0,00 Kč
Zarezervujte ihned

Nákupy

Nehodnoceno
Created with Sketch.

Doba výletu

Created with Sketch.

Typ výletu

Denní

Created with Sketch.

Skupina/ max.počet

Neomezený

Created with Sketch.

Průvodce

Český

Přehled

Nákupy

Užijte si šopování přímo tam kde vzniklo. Vyhlášeným tureckým artiklem vzhledem ke světovým cenám  jsou všechny možné výrobky z kůže (kabáty, boty, kabelky atd.) a druhým, turisty velmi vyhledávaným  artiklem je zlato.  Turecká kůže nebo zlaté šperky jsou skvělým dárkem pro své nejbližší. Při zakoupení výletu u naší agentury získáte speciální slevy pouze pro Vás!

Nakupování suvenýrů je nedílnou součástí každé dovolené. Malé předměty, jako jsou magnety nebo různé přívěsky jsou k dostání na stáncích či bazarech. Pokud však plánujete nákup dražších předmětů, jako je zlato, kožené nebo kožešinové výrobky,  je důležitým faktorem mít při ruce správného rádce. Turecko je bohužel stále zemí padělků a proto je opatrnost při nákupu drahých předmětů na místě.

Rádi pro Vás připravíme nabídku bezpečného nakupování, aby splnila veškerá vaše očekávání. Vybrali jsme pro Vás obchody, které prodávají pouze originální certifikované zboží. Díky tomu se nemusíte obávat ani  případných kontrol na letišti při cestě domů.  Nastavíme Vám transfer z hotelu dle Vašich požadavků a získáte při nákupu i speciální slevy. Po celou dobu Vám bude k dispozici náš pracovník a budete mít i dostatek času v obchodech si případný nákup v klidu promyslet. V sezóně  jsou obchody a bazary otevřeny od 9:00 do 24:00 hodin. Při nakupování můžete s prodejcem o ceně smlouvat a je to i tradice v Turecku. Nakoupit však povinné není.

Rezervace termínu je možná pro tyto dny:

Každý den

Délka výletu:

– dle Vašeho výběru v časovém rozmezí od 9:00 do 23:30

Průvodce:

– výlet bez průvodce

Ceník:

– zdarma

Cena výletu zahrnuje:

  • klimatizovaná doprava z  hotelu
  • nápoje  v průběhu nakupování přímo v obchodě
  • extra jednodenní zdravotní pojištění / vlastní klinika /
  • zpáteční klimatizovaná doprava do hotelu

Informace/ Doporučení:

Výlet nezavazuje nikoho k nákupu v obchodech a konečné rozhodnutí  je vždy na každém z Vás. Vezměte prosím na vědomí, že se nejedná o výlet do bazaru, ale do značkových kamenných obchodů, proto je Váš obousměrný transfer zcela zdarma!

Zobrazit Více

Místo výletu

Created with Sketch.
0,00 Kč

Organizuje

Vylety v Turecku

členem od r. 2019

Může se Vám také líbit

Chcete mít aktuální informace

Novinky, akce do Vašeho e-mailu

*Nikdy neposíláme spam