750,00 Kč
Zarezervujte ihned

Delfinarium – Plavání s delfíny

Nehodnoceno
Created with Sketch.

Doba výletu

Created with Sketch.

Typ výletu

Denní

Created with Sketch.

Skupina/ max.počet

Neomezený

Created with Sketch.

Průvodce

Český

Přehled

Delfinarium Sealany – Šou a plavání s delfíny

Při zakoupení tohoto výletu si užijete hodinové vtipné představení s delfíny a lachtanem ve formě individuálním i skupinovém. Delfinárium Sealanya se nachází nedaleko Alanye.

Zvuky, které delfín vydává působí velmi dobře na zklidnění napětí nervového systému člověka. Nezapomenutelným zážitkem se pro Vás stane koupání s delfíny. Samotné koupání probíhá tak, že se držíte horní ploutve delfína. Před plaváním si oblečete vestu. Součástí je také mazlení s delfínem a jeho krmení.

Rezervace termínu je možná pro tyto dny:

Každý den

Délka výletu:

09:00 – 12:00

13:30 – 17: 30

Průvodce:

– představení je moderováno v anglickém a ruském jazyce

Ceník:

– dospělý 30 €
– děti (4 – 9let) 20 €
– děti (0 –  3 let) zdarma

Cena výletu zahrnuje:

  • klimatizovaná doprava z  hotelu
  • vstupenka na představení
  • extra jednodenní zdravotní pojištění / vlastní klinika /
  • zpáteční klimatizovaná doprava do hotelu

Na místě / dle vlastního výběru lze dokoupit

– plavání s delfínem v ceně 110 €, fotografie pořízená profi-fotografem s delfínem cca 20 €

Sebou:

– finanční hotovost, fotoaparát+ kamera, doklad prokazující věk dítěte (cestovní pas) plavky a ručník (pro ty, kteří si zakoupí plavání s delfínem)

Upozornění:

Během samotné šou je dovoleno zdarma filmovat a fotografovat bez použití blesku!

Při plavání s delfíny je pořizování fotek či filmování zakázáno. Fotografie při plavání pořizuje pouze profesionální fotograf, od kterého si je můžete poté zakoupit. Pro objednání “plavání s delfíny” je nutná rezervace ( 3 týdny před zahájením letní sezóny) a v tomto případě je nutná i úhrada celé částky předem z důvodu velkého zájmu klientů. U vchodu do delfinária dostane každý účastník vstupenku dle jeho objednávky nebo pásku na zápěstí např. pouze pro šou/vystoupení nebo pro šou/představení + plavání. Vstupenky ani sedačky pro publikum nejsou číslována. Plavání s delfíny následuje bezprostředně po ukončeni představení. Klienti, kterých se to týká budou vyzváni instruktory, poučeni a potom se převléknou do plavek v přilehlých šatnách. Plavání samostatně se mohou zúčastnit osoby vyšší než 120 cm. Děti s menší výškou se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů (nutno zakoupit vstupenku v plné výši). Zákaz plavání platí pro osoby se zdravotním postižením fyzickým i mentálním a těhotné ženy. Pro osoby se zdravotním postižením jsou v nabídce individuální plavání. Klienti, kteří se neúčastní plavání mohou volný čas využít sledováním ostatních a nebo si dát něco dobrého v restauraci. Pro využití zvýhodněné ceny pro děti nesmíte zapomenout mít u sebe jejich cestovní pas. Nesprávně uvedené údaje při rezervaci zapříčiní zdržení při vstupu do delfinária a poté budete muset doplatit plnou cenu vstupenky.

Zobrazit Více

Místo výletu

Created with Sketch.
750,00 Kč

Organizuje

Vylety v Turecku

členem od r. 2019

Může se Vám také líbit

Chcete mít aktuální informace

Novinky, akce do Vašeho e-mailu

*Nikdy neposíláme spam