Nemovitosti a možnost pořídit si dovolenkové i stálé bydlení v Turecku.

Turecko je zemí, kterou každý rok navštěvuje velké množství turistů a mnozí z nich si umí představit v Turecku zakotvit nejenom jednou v roce, ale na stálo. Pokud dojdete k rozhodnutí se v Turecku usadit natrvalo, tak nákup nemovitosti je hodně podobný tomu v EU.

Nákup nemovitosti v Turecku zvládnete s naší pomocí o Vaší dovolené nebo při krátkodobé návštěvě. Nejdůležitější je samozřejmě příprava kupní smlouvy, kterou zpracovává krajský úřad, tzv.TAPU. Makléřem, který Vám pomůže se všemi formalitami, je naše kancelář Vylety v Turecku. 

K nákupu nemovitosti v Turecku budete potřebovat dodat kopii cestovního pasu a fotografie pasového formátu. Nákup nemovitostí v Turecku je velmi rychlý a transparentní za dohledu TAPU a správního úřadu v Izmiru, který potvrzuje, že se prodávaná nemovitost nenachází v majetku armády neboli na jejím pozemku.

V souvislosti s bezpečnostními otázkami Vylety v Turecku prohlašuje, že aktuální informace zveřejněné ministerstvem zahraničních věcí k sezóně 2020 neexistuje žádné omezení pro cestování, výlety či nákupy nemovitostí v Turecku pro zahraniční klienty.

Jak dlouho převod na nového vlastníka trvá?

Samotný převod vlastnictví obvykle trvá několik dní, zatímco vyřízení potřebných dokumentů nezabere více jak den. Nejdůležitějším faktorem je, nejlépe osobní návštěva kanceláře TAPU, který shromažďuje a zaeviduje kompletní dokumentaci.

Pokud však nebudete chtít návštěvu úřadu absolvovat, tak lze zplnomocnit další osobu (licencovaný makléř). Pro zápis nového vlastníka je důležité zaplatit správní poplatek a daň z nákupu nemovotosti.

Po samotném zápisu obdržíte výpis z katastru nemovitostí. Pak si již převezmete, klíče a další příslušenství od nemovitosti. Koupě nemovitosti v Turecku lze také brát jako výbornou investici a v době kdy jí nebudete sami využívat, můžete jí naším prostřednictvím pronajmout.

Všechny hotely v Turecku mají vysoké standardy a to samé platí i pro turecké nemovitosti.

https://buyhomealanya.com/cs/

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

*Nikdy neposíláme spam