Nádherná Turecká riviéra – skvělá destinace pro dovolenou plnou dobrodružství a relaxace!

Vítejte na Turecké riviéře, kouzelném pobřeží, které nabízí ideální kombinaci slunce, moře a fascinující historie. S více než 150 kilometry písečných pláží, malebnými městečky a bohatými kulturními zážitky se jedná o místo, které rozhodně stojí za návštěvu.

Výlety do přírody: Ponořte se do krás nepřekonatelné přírody Turecké riviéry! Nabízíme nezapomenutelné výlety do pohoří Taurus, kde můžete prozkoumat horské kaňony, obdivovat vodopády a navštívit tradiční vesnice, které se zdají být zastavené v čase. Z pláže se přenesete do úplně jiného světa, plného klidu, čistého vzduchu a přírodních divů.

Sportovní dobrodružství: Pro milovníky adrenalinu máme připraveno široké spektrum sportovního vyžití. Vyzkoušejte paragliding s výhledem na impozantní pohoří nebo si užijte noční lodní party s diskotékou. Vodní sporty, potápění, šnorchlování a rybaření – na Turecké riviéře si opravdu každý přijde na své!

Kulturní bohatství: Ponořte se do směsice kultur, které tvoří jedinečnou atmosféru Turecké riviéry. Objevte starověké a středověké památky, procházejte historickými centry měst jako Alanya, Side, nebo Antalya a ochutnejte lahodnosti turecké kuchyně. Zde se setkává antické Řecko a Řím s křesťanskou Byzantskou říší a vlivem muslimského světa.

Oblíbená letoviska: Alanya, Antalya, Belek, Kemer, Side, Manavgat nebo Lara – všechna tato malebná letoviska nabízejí skvělé možnosti pro relaxaci, nákupy a prozkoumávání okolí. Vyberte si podle svých preferencí, zda se chcete nechat unášet ruchem a zábavou nebo si užít klidného odpočinku.

Ceny pohádkově nízké: Na Turecké riviéře se nemusíte obávat o svůj rozpočet. Ceny potravin, ubytování a zážitků jsou příjemně dostupné, což umožňuje cenově výhodnou dovolenou. S délkou pobytu se zvyšuje i úspora, takže si můžete dopřát ještě více skvělých zážitků.


„Otevřete dveře do ráje s našimi nezapomenutelnými výlety na Turecké riviéře! Od dobrodružných cest do pohoří Taurus, přes noční lodní party pod hvězdami, až po kulturní ponoření do starověkých památek. Zážitky, které promění váš pobyt v nezapomenutelnou dovolenou! Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství. 🌴🌊

Plaťte v autobuse