Dojem z cesty: Jeep Safari v Alanyi

jeep safari

Jeep Safari v Alanyi, kolem Tauruských hor obklopených přírodními krásami, se stala nezbytnou destinací pro milovníky přírody a dobrodružství. Tato zábavná přírodní túra se koná s otevřenými jeepy landrover a poskytuje účastníkům možnost objevit přírodní tvář Alanye, která je vzdálená od města.

Setkání s přírodou

Túra začíná příjezdem jeepů z hotelu v Alanyi. Účastníci se poté setkávají na stanici Jeep Safari s ostatními skupinami, kde začíná vzrušující část výletu. Poté putují okolo plantáží pomerančů, banánu a citrónů směrem k horám Taurus.

Ohromující výhledy

V první části Safari túry navštěvují Obaçayı a blízký malý vodopád. Poté mají možnost obdivovat úchvatný výhled na město Alanya a Středozemní moře z vrcholu hor Taurus. Následuje návštěva vesnice Yörük, domů a mešity, kde mají příležitost poznat tradiční životní styl.

Zábavné aktivity

Účastníci se mohou podle svého výběru, po animacích a zábavách, zapojit také do vodních bitev. Prožívají napínavé chvíle plné radosti a zábavy.

Ochladit se a poobědvat

Ve druhé části túry se vydávají směrem k údolí Dim. Po krásném výhledu na přehradu Dim si dávají přestávku na oběd a koupání u osvěžujícího potoka Dim. Návštěva Dimské jeskyně je rovněž možností.

V ceně a volitelné doplňky

V ceně je zahrnuto vyzvednutí a odvoz z hotelů v Alanyi, oběd (pstruh nebo kuře, rýže, salát) a průvodce tůry. Volitelně mohou účastníci zakoupit nápoje, fotografie a videa z túry (na DVD nebo USB) a další doplňky, jako jsou tradiční pokrmy v jurtě.

Další informace a rady

Doporučujeme, aby účastníci nosili vhodné oblečení s ohledem na prach v prostředí, ve kterém se budou nacházet a pokud plánují plavat v řece Dim, je doporučeno si vzít plavky. Na Jeep Safari jsou využíváni zkušení řidiči a auta jsou pravidelně udržována a kontrolována.

Na Jeep Safari je taky poskytována foto služba, která během túry zachytí fotografie a videa. Po skončení túry si mohou účastníci u průvodce objednat tyto vzpomínky za příplatek.

Jeep Safari v Alanyi nabízí nezapomenutelný zážitek s bujnou přírodou, působivými výhledy a zábavnými aktivitami. Bez ohledu na to, zda jedete sami nebo s blízkými, tato túra je skvělou příležitostí k objevování přírodní krásy Alanye a prožívání vzrušujících okamžiků.

Plaťte v autobuse