Dojem z Cesty: Jeep Safari v Alanye

jeep safari

Jeep Safari v Alanye, kolem Toroských hor obklopených přírodními krásami, se stala nezbytnou destinací pro milovníky přírody a dobrodružství. Tato zábavná přírodní túra se koná s otevřenými jeepy landrover a poskytuje účastníkům možnost objevit přírodní tvář Alanye, která je vzdálená od města.

Setkání s Přírodou

Tura začíná příjezdem jeepů z hotelů v Alanye. Účastníci se poté setkávají na stanici jeep safari s ostatními skupinami, kde začíná vzrušující část výletu. Poté putují okolo plantáží pomerančů, banánů a citronů směrem k horám Toros.

Ohromující Výhledy

V první části safari tury navštěvují Obaçayı a blízký malý vodopád. Poté mají možnost obdivovat úchvatný výhled na město Alanya a Středozemní moře ze vrcholu hor Toros. Následuje návštěva vesnice Yörük, domu, a mešity, kde mají příležitost poznat tradiční životní styl.

Zábavné Aktivity

Po animacích a zábavách mohou účastníci podle svého výběru zapojit se do vodních bitev. Prožívají napínavé chvíle plné radosti a zábavy.

Ochladit se a Poobědvat

Ve druhé části tury se vydávají směrem k údolí Dim. Po krásném výhledu na přehradu Dim si dávají přestávku na oběd a koupání u osvěžujícího potoka Dim. Návštěva Dimské jeskyně je rovněž možností.

V Ceně a Volitelné Dopňky

V ceně zahrnuje vyzvednutí a odvoz z hotelů v Alanye, oběd (pstruh nebo kuře, rýže, salát) a průvodce tury. Volitelně mohou účastníci zakoupit nápoje, fotografie a videa z tury (na DVD nebo USB) a další doplňky, jako jsou tradiční pokrmy v jurtě.

Další Informace a Rady

Je doporučeno, aby účastníci nosili vhodné oblečení s ohledem na prach v prostředí, ve kterém se budou nacházet, a pokud plánují plavat v řece Dim, je doporučeno si vzít plavky. V safari jeep turech jsou používány zkušení řidiči a auta jsou pravidelně udržována a kontrolována.

Jeep Safari turou je také poskytována foto služba, která během tury zachytí fotografie a videa. Po skončení tury mohou účastníci u průvodce objednat tyto vzpomínky za příplatek.

Jeep Safari v Alanye nabízí nezapomenutelný zážitek s svou bujnou přírodou, působivými výhledy a zábavnými aktivitami. Bez ohledu na to, zda jdete sami nebo s blízkými, tato tura je skvělou příležitostí k objevování přírodní krásy Alanye a prožívání vzrušujících okamžiků.